
Witaj
mam na imię Karolina...
Fotografuję, bo bardzo to lubię …
Lubie patrzeć na świat przez obiektyw, lubię zapisywać krótkie chwile, łapać momenty i emocje.
Lubię też poznawać nowych ludzi….
Uwielbiam pracować z ludźmi, bo sprawia mi to wiele radości:)
Moja przygoda z aparatem zaczęła się jakieś 4 lata temu. Na początku była to fotografia prywatna, ale już wtedy z profesjonalnym aparatem. Fotografowałam na początku co się dało ludzi, zwierzęta krajobrazy i zaczęłam sobie zdawać sprawę, że to jest moja wielka pasja:)
Fotografuje dzieci i całe rodziny, śluby, chrzty, komunie.
Nie ma dla mnie wyzwań w fotografii, których bym się nie podjęła…jeżeli są jakieś indywidualne pomysły, chętnie się podejmę wyzwania :) Cały czas pogłębiam wiedzę na temat fotografii i szlifuję swój warsztat.
Kocham to co robię i mam nadzieje, że widać to na moich zdjęciach.
Fotografuję najczęściej w Warszawie i okolice jak również w okolicach Białobrzeg (tych nad pilicą)
Serdecznie zapraszam do mojego portfolio i do obejrzenia zdjęć z wybranych sesji
Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia zapraszam do kontaktu :)
