top of page

Witaj

mam na imię Karolina...


Fotografuję, bo bardzo to lubię …

Lubie patrzeć na świat przez obiektyw, lubię zapisywać krótkie chwile, łapać momenty i emocje.
Lubię też poznawać nowych ludzi….
Uwielbiam pracować z ludźmi, bo sprawia mi to wiele radości:)

Moja przygoda z aparatem zaczęła się jakieś 4 lata temu. Na początku była to fotografia prywatna, ale już wtedy z profesjonalnym aparatem. Fotografowałam na początku co się dało ludzi, zwierzęta krajobrazy i zaczęłam sobie zdawać sprawę, że to jest moja wielka pasja:)

Fotografuje dzieci i całe rodziny, śluby, chrzty, komunie.
Nie ma dla mnie wyzwań w fotografii, których bym się nie podjęła…jeżeli są jakieś indywidualne pomysły, chętnie się podejmę wyzwania :) Cały czas pogłębiam wiedzę na temat fotografii i szlifuję swój warsztat.


Kocham to co robię i mam nadzieje, że widać to na moich zdjęciach.

Fotografuję najczęściej w Warszawie i okolice jak również w okolicach Białobrzeg (tych nad pilicą)

Serdecznie zapraszam do mojego portfolio i do obejrzenia zdjęć z wybranych sesji

Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia zapraszam do kontaktu :)

282008451_10225903363323521_5628079699008049606_n.jpg
  • Black Facebook Icon

© 2023 by  Emilia Carter. Proudly created with Wix.com

bottom of page